Порівняння виборчих програм за темою
СЦБД

Східноєвропейський центр багатопартійної демократії – неурядова неприбуткова організація, яка працює в Україні, Грузії, Азербайджані, Вірменії, Молдові та Киргизстані. СЦБД було створено у 2017 році на базі регіонального відділення Нідерландського інституту багатопартійної демократії (Східноєвропейського партнерства), який у свою чергу працює в Україні з 2016 року. СЦБД – це організація допомоги демократії, яка спрямована на зміцнення демократичних систем у східноєвропейському регіоні. Центр підтримує інституційний розвиток політичних партій, забезпечує політичну освіту для демократичних активістів і політичних лідерів та підтримує інформований політичний діалог для зміцнення української політичної системи.


СЦБД підтримує важливі політичні та законодавчі реформи, а також зусилля, спрямовані на інституційний розвиток, що впливають на стан демократії в Україні. Пріоритетними напрямками роботи є розвиток політичних партій, збільшення інституційного потенціалу активістів на регіональному рівні, підтримка виборчої та інших важливих реформ, публікації на тему демократії, а також підтримка та заохочення більшого представництва жінок і меншин у політиці та політичних партіях України.


СЦБД підтримує обговорення важливих питань, що стосуються функціонування політичної системи України, вивчення можливості удосконалення партійного будівництва та внутрішньопартійної демократії, фінансування політичних партій, витрат на здійснення політичної та виборчої діяльності, розв’язання проблеми ґендерної нерівності тощо. СЦБД також залучає до співпраці інституції громадянського суспільства та прагне визначити найкращу стратегію для подальшого зміцнення демократії в Україні. Для підтримки зміцнення та демократизації політичних партій СЦБД проводить семінари та тренінги з аналізу політики та інституційного розвитку, а також сприяє міжнародному обміну знаннями й досвідом.


Print Friendly Version of this page Get a PDF version of this webpage
Донор проекту
Цей проект був реалізований за підтримки Нідерландського інституту багатопартійної демократії